Nemokamas Pristatymas TL512 1310/1550nm Singlemode Rankinį Optinį šviesolaidžio Šviesos Šaltinis thumb
Nemokamas Pristatymas TL512 1310/1550nm Singlemode Rankinį Optinį šviesolaidžio Šviesos Šaltinis thumb
Nemokamas Pristatymas TL512 1310/1550nm Singlemode Rankinį Optinį šviesolaidžio Šviesos Šaltinis thumb
Nemokamas Pristatymas TL512 1310/1550nm Singlemode Rankinį Optinį šviesolaidžio Šviesos Šaltinis thumb
Nemokamas Pristatymas TL512 1310/1550nm Singlemode Rankinį Optinį šviesolaidžio Šviesos Šaltinis thumb
Nemokamas Pristatymas TL512 1310/1550nm Singlemode Rankinį Optinį šviesolaidžio Šviesos Šaltinis thumb

Nemokamas Pristatymas TL512 1310/1550nm Singlemode Rankinį Optinį šviesolaidžio Šviesos Šaltinis

€56.02

Prieinamumas:Yra sandėlyje
+
Į krepšelį Pridėti prie pageidavimų

Nemokamas Pristatymas TL512 1310/1550nm Singlemode Rankinį Optinį šviesolaidžio Šviesos Šaltinis

Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę

Mūsų Tikslas:

Aukšta Kokybė , Geriausia Paslaugos ,Greitas Atsakyti

Sveiki atvykę į Kinijos rinką,jūs galite tiesiogiai įsigyti prekių iš Kinijos.Džiaugiuosi jus domina mūsų daiktų,esame profesionalus tiekėjas Kinijoje, tikiuosi, kad mes galime turėti gerą verslą čia.

Parduotuvė skelbimas:

Jei užsakysite prekes,galite pasirinkti bet daiktų iš savo parduotuvės kartu.

Aukščiausios kokybės ; Konkurencingos kainos ; Greitas pristatymas;Drop laivyba yra;Geriausias ir Laiku Paslaugų;100% Pasitenkinimas ;Didelė nuolaida dideliems tvarka.

Aprašymas

TL512 optinės šviesos šaltinis gali suteikti 1310/1550nm ilgiai už vienos rūšies pluošto arba 850/1300nm ilgiai už multimode ląstelienos, taip pat kiti ilgiai pagal kliento poreikius. Kartu su TL510 optinės galios matuoklis, jis yra puikus sprendimas šviesolaidinį tinklą apibūdinimą.

Savybės

1.Kompaktiškas dydis ir padoraus išvaizda

2.Max 4 ilgiai produkcija

3.CW, 270Hz,1KHz,2KHz

4.moduliacijos kiti ilgiai.

5.Didelis stabilumas dėl išėjimo galia

6.Backlight LCD ekranas palaiko naktį operacija

7.Didelis LCD ekranas, paprastas valdymas

8.Alternatyvūs 10 minučių Auto-išjungti išsaugoti akumuliatoriaus Programos

Telekomunikacijų priežiūros

Techninės priežiūros kabelinę televiziją

Optinio Pluošto Laboratorinių Bandymų

Kiti Optinio Pluošto Matavimai

Specifikacijos

Modelis

TL-512 Optinės Šviesos Šaltinis

Spinduolis

FP-LD

bangos ilgis (nm)

1310/1550nm (Kitos bangos ilgis gali būti pasiūlyta paprašius)

Jungtis

FC " (SC/ST kaip neprivaloma)

Išėjimo galia

>[email protected]/1300nm >[email protected]/1550nm

Išėjimo stabilumo(dBm)

+-0.04 @20 Laipsnis @15min

Moduliavimo

CW/270Hz/1KHz/[email protected]

Galia

3pcs AAA baterijos

Skaidulų tipas

SM

Darbo laikas(h)

40

Darbinė temperatūra(Laipsniai)

-10~+50 nuo 0 iki 95%RH (be kondensacijos)

Saugojimo temperatūra(Laipsnių)

-20~+70 nuo 0 iki 95%RH (be kondensacijos)

Matmuo(mm)

130×63×29

Svoris (g)

160

MOKĖJIMO

1. Mes galime priimti mokėjimus per sąlyginio Deponavimo, "Western Union" ir T/T. geriausias būdas yra tiesioginis " interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys. Jei norite naudoti kitą mokėjimo terminais, prašome leiskite mums žinoti prieš jums užsisakyti.

2. Visą mokėjimo turi būti pateiktas per 7 dienas po to pateikti savo užsakymą, arba kad bus negaliojantys arba atšauktas sistema.

3. Įsitikinkite, kad atlikote visus išsamios informacijos, pvz., kontaktinis asmuo), adresą, pašto kodą ir telefono numerį pildant savo pirkėjo informaciją.

VEŽIMAS

1. Mes išsiųsti prekes per 5 darbo dienas po visą mokėjimas buvo patvirtinta.

2. Mes galime suteikti tarptautinių pervežimų paslaugas taip:

Kinija Paštu, Oro Paštu, HK Post Oro Paštas, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Numatytasis būdas yra Kinija paštu, oro paštu, ir HK po oro paštu.

3. Pirkėjas yra atsakingas už insurrance, problemos ir žala, kurią sukelia laivybos paslaugas, tokias kaip įvykių, vėlavimų ar kitų problemų. Be to, mes neatsakome už bet kokią užsakymą muito ar importo mokesčių, šie mokesčiai nėra įtrauktos į prekės kainą ir siuntimo išlaidas.

GARANTIJA IR GARANTIJOS

1. Visos prekės yra patikrintos ir išbandytos prieš vežimą. jei nesate patenkintas, prekes, galite pasikeisti elementus per 7 dienas, ir jūs turite susisiekti su mumis per 24 valandas po gavimo elementus.

2. Laivybos ir tvarkymo mokestis nėra grąžinamas ir klientas turėtų būti atsakinga už visas mokesčių grąžinimo ir reshipping.

3. Visos grąžinimo daiktai turi būti savo pradinę būklę, įskaitant dėžutė ir priedai. Žmogaus sukeltų defektų nėra garantuotas, pvz., skaldytų, subraižytas ir t.t.

4. Bet straipsniai, prašome naudoti EMS arba savo vietos po, kai atsiųsti atgal

ATSILIEPIMAI

1. Pirkėjo išankstinio patvirtinimo, bus labai dėkingi gavęs elementus.

2. Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų. Ji bus tik jums 1 minutę, bet tai 1 minutę turi labai gyvybiškai svarbią reikšmę mums.

3. Prašome susisiekti su mumis prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą. Mes dirbame su jumis, kad išspręsti visas problemas.Dėkojame už jūsų supratimą.

Žymos: šaltinis nuotrauka, seleno šaltinis, kilmė dėmesio, Pigūs šaltinis nuotrauka, Aukštos Kokybės seleno šaltinis, Kinija tiekimo dėmesio Tiekėjų.

Pakuotės Dydis 18cm x 6cm x 6cm (7.09in x 2.36in x 2.36in)
Pakuotės Svoris 0.7kg (1.54lb.)
Įrenginio Tipas gabalas
Optinė jungtis FC/PC
Bangos ilgis 1310/1550nm
Matmenys 130*63*29
Modelis TL512 Optinės Šviesos Šaltinis
Maitinimo Šaltinis 3pcs šarminės baterijos
Emtter tipas FP-LD
Spektrinis Plotis(nm) ≤10
Modelio Numeris TL512
Prekės Pavadinimas TRENSBATTER
Išėjimo Galia -7
Svoris 160
Išėjimo Stabilumo ±0.04 dB/15min

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai

€97.10
Nemokamas Pristatymas 150pcs Optinio Pluošto Greita Jungtis SC/APC, Kuriems Vielos Jungtis, skirta Transliuoti kabelinės televizijos/FTTH KELUSHI
Nemokamas Pristatymas 150pcs Optinio Pluošto Greita Jungtis SC/APC, Kuriems Vielos Jungtis, skirta Transliuoti kabelinės televizijos/FTTH KELUSHI Aprašymas SC AP C optinio Pluošto greita jungtis. naudojimas:kabelinės televizijos,Telekomunikacijų
€12.35
Nemokamas Pristatymas 0,9 mm Plieno Vamzdžių, 1x8 Mini SC/UPC Optinio Pluošto PLC Splitter
Nemokamas Pristatymas 0,9 mm Plieno Vamzdžių, 1x8 Mini SC/UPC Optinio Pluošto PLC Splitter Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę Mūsų Tikslas: Aukšta Kokybė , Geriausia Paslaugos ,Greitas Atsakyti Sveiki atvykę į Kinijos
€52.48
1Pair 10/100/1000Mbps Optinio tinklo "Ethernet" Media Converter Gigabite Vienos rūšies Vieno Pluošto su 8 RJ45 UTP ir 1 PK Uosto
1Pair 10/100/1000Mbps Optinio tinklo Ethernet Media Converter Vienos rūšies Vieno Pluošto su 8 RJ45 ir 1 PK Uosto 10/100/1000Mbps Vieno Pluošto Media Converter pateikti lengvas ir ekonomiškas sprendimas atnaujinti vario pagrindu, tinklo prie optinio
€23.07
Nemokamas Pristatymas LC-LC fiber optic Patch cord,Duplex,MM,OM2 40meters,2mm pluošto pleistras laido Multi-mode fiber
Nemokamas Pristatymas LC-LC fiber optic Patch cord,Duplex,MM,OM2 40meters,2mm pluošto pleistras laido Multi-mode fiber Savybės: ---Maža dangos ir atgal atspindys nuostolis ---Geros konvertuojamomis ---Geros ilgaamžiškumas ---Aukštos temperatūros
€66.74
Kišeninis TL510A ar TL510C Optinio Pluošto Galios Matuoklis Optinės Šviesos Šaltinis TL512 1310/1550nm
Kišeninis TL510A ar TL510C Optinio Pluošto Galios Matuoklis Optinės Šviesos Šaltinis TL512 1310/1550nm Įvadas nešiojamą Mini optinės galios matuoklis tai kompaktiškas ir lengvai naudojamas testavimo priemonė optinio pluošto tinklų,
€71.57
Skaidulų Optinio Kabelio jungties adapteris SC APC greitai greitai šalto ryšio Sudurti šalto PK, skirtas kabelinės televizijos transliavimo 100vnt/daug
Specialių didmeninė SC AP C, greita jungtis, šalto sub šalto sub prieš palaidotas optinio pluošto šalto sub kabelinę televiziją specialios 100vnt/daug Aprašymas PK AP C optinio Pluošto greitas jungtis Kabelinės televizijos,Telekomunikacijų
€21.42
Balta Spalva SM SX PVC 3mm 50 Metrų SC/APC Optinio Pluošto Jumper Kabelis SC/APC-SC/APC Fiber Optic Patch Cord
Balta Spalva SM SX PVC 3mm 50 Metrų SC/APC Optinio Pluošto Jumper Kabelis SC/APC-SC/APC Fiber Optic Patch Cord Savybės: ---Maža dangos ir atgal atspindys nuostolis ---Geros konvertuojamomis ---Geros ilgaamžiškumas ---Aukštos temperatūros stabilumas
€54.22
14 1 FTTH šviesolaidžio Įrankių Rinkinys Pluošto Cleaver ,Skaidulų galios matuoklis 10 mw Vaizdo Gedimų Lokatorius kabelių testeris Wire stripper
Savybės: • Suteikia apie 36,000 skverbiasi pro užuolaidas • Kompaktiškas korpusas,& light svoris • Didelis Tikslumas Skverbiasi Pro Užuolaidas • 250um Aptraukti ar 900um pluošto Buferis • Singlemode ar Multimode
€141.58
Nemokamas Pristatymas ST332B Daugiafunkcinis ADSL2+ Testeris / ADSL Testeris / ADSL Įrengimo ir Priežiūros Priemonės
Nemokamas Pristatymas ST332B Daugiafunkcinis ADSL2+ Testeris / ADSL Testeris / ADSL Įrengimo ir Priežiūros Priemonės Aprašymas: ST332B testeriai yra daugiafunkcinis ir rankinių ADSL2+ bandymo priemonė su mažo dydžio, specialiai suprojektuoti
€79.01
KELUSHI 20pcs/set FTTH šviesolaidžio Įrankių Krepšys su Pluošto Cleaver -70~+10dbm Optinės Galios Matuoklis Vaizdo Kaltės Lcator 10km
Paketas apima 1 FTTH Įrankis Didelis Maišas DGJB2-1 12 Pluošto Cleaver FC-6S krepšys BB6-2 2 Rinkinys dirželis JD2-2 13 Mažas Allen raktas DTD6-9 3 10
€24.72
Optinio pluošto Media Converter 1 CH*SC 1 CH*RJ45 Optinio Pluošto Transiveris 25 KM
Aprašymas 10 / 100Mbps prisitaikanti fast Ethernet optinio tinklo siųstuvai-imtuvai (taip pat žinomas kaip linijiniai media konverteriai), pastatytas keturių 10M / 100 mbps prisitaikanti jungiklis gali būti keturių nepriklausomų 10Base-T, 100Base-TX vytos
€39.19
Aukštos Kokybės 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet, kad Pluošto Žiniasklaidos Keitikliai CCTV Apsaugos sistema 1Pair
10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet, kad Vienos rūšies Pluošto Media Converter,1Pair(A+B) Aukščiausios Kokybės & Penkių metų Garantija ir Gamyklos Kainą. Nereikia Atsiskaityti už Žemos kainos, Bendrasis, Prastų Rezultatų, Nr. Kokybės